Fren Sistemleri Bakım Onarımı

Kusursuz çalışan bir frenleme sistemi sadece sizin açınızdan değil, karayollarındaki diğer kullanıcılar için de hayati önem taşır. Bu yüzden kendinizi emniyete alın ve tüm sistem bileşenlerinin durumunu düzenli aralıklarla kontrol ettirin.

Çünkü bütün araçlar, günlük kullanım içerisinde doğal aşınmaya maruz kalan çok sayıda parça içerir. Backo Otomotiv Bosch Car Service‘de bakımın güvenliği sağlayacağı garantidir: Fren balataları, fren diskleri ve fren sıvısı gibi tüm aşınan parçaların durumunu kontrol eder, gerektiğinde profesyonel değişim hizmeti sunarız.

  • Orijinal Bosch fren diskleri ve fren balatalarının değişimi, takılması ve çıkarılmasının yanı sıra fren sıvısı değişimi için çekici fiyatta paketler
  • Orijinal ekipman standardında ürünlerden oluşan eksiksiz yelpaze
  • Uzman arıza teşhisi ve onarım için en yeni test ekipmanları

Bir otomobilin kullanım ömrü boyunca aşınan parçalar

Bütün araçlarda çok sayıda aşınan parça vardır – motor bölmesinde, zeminin altında veya yolcu bölmesinde. Bu ürünlerin çoğu, günlük araç kullanımı içerisinde doğal aşınmaya maruz kalır. Bu durum aşınmış fren disklerinde, egzoz sistemi korozyonunda gözlenebilir ve ayrıca şanzıman yağını da etkiler.

Ancak bu tip aşınmalar her zaman hemen fark edilemediğinden otomobilinizi düzenli olarak kontrol ettirmek iyi bir fikirdir. Aksi takdirde oluşan hasar pahalı onarım işlemlerine, ve sadece sizi değil, diğer kullanıcıları da tehlikeye sokabilecek ani arızalara yol açabilir.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?