BMW Özel Servis

BACKO OTOMOTİV BMW ÖZEL SERVİS, OTO TAMİR VE PERİYODİK BAKIM SERVİSİ

Uygun fiyat, kaliteli hizmet ve profesyonel ekibimizle ile birlikte, ilk önce müşteri memnuniyeti anlayışını benimsemiş servisimizde BMW model araçlarınız için düzenli periyodik bakım ve check-up hizmeti veriyoruz.
BMW ÖZEL SERVİSİ BACKO OTOMOTİV

UYGUN FİYATLAR VE KALİTELİ HİZMET İÇİN, BMW ÖZEL SERVİSİ BACKO OTOMOTİV

BMW marka aracınız için BMW Özel Servisi Backo Otomotiv olarak hizmetinizdeyiz. Tüm bakımlarının yanı sıra kaporta-boya, mekanik, elektrik ve tüm periyodik bakımları konusunda uzman kadromuz ile garantili bir şekilde yapılmaktadır.

BMW Özel Servisi Backo Otomotiv İzmir Çiğli Ata Sanayi Sitesinde. Tüm BMW Marka Araçlarınıza Özel BMW servisimizde hizmet vermekteyiz. Sürekli BMW bakım kampanyaları ile en uygun fiyatlarda hizmet alabilirsiniz. Ayrıca BMW Yol Yardım için 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Backo Otomotiv BMW Özel Servisi – İzmir ve ilçelerinde size en yakın BMW Özel Servisi

BMW Özel Servisi Backo Otomotiv olarak, BMW markalı araçlarınızın Tamir ve bakım, Yedek Parça, Kaporta Boya, Mini Onarım, arıza tespitlerini bilgisayar destekli teknik alt yapımız ile güvenle gerçekleştirmekteyiz.

BMW Özel Servisi Backo Otomotiv, araçlarınızı son teknoloji bilgisayar sistemi ile tarar ve teşhis koyar. Sizin için hızlı, güvenli ve en ekonomik çözümler üretir.

BMW Özel Servisi Backo Otomotiv, İzmir Çiğli Ata Sanayi Sitesinde siz değerli müşterilerimize BMW Özel Servis ve tüm bakım hizmetlerini vermektedir.

BMW PERİYODİK BAKIM

Siz değerli müşterilerimizin güvenliği ve konforu açısından BMW marka araçlarınızın yılda bir defa ya da 15.000 km de bir periyodik bakımlarının yapılması gerekmektedir. Her durumda önceliği müşteri memnuniyeti anlayışını benimsemiş olan bizler BMW özel servis olarak hizmetinizdeyiz.

BMW ÖZEL SERVİSİ BACKO OTOMOTİV’ TE SİZ DEĞERLİ BMW SAHİPLERİNİN ARACINIZ İLE İLGİLİ HER TÜRLÜ İHTİYACI KARŞILANMAKTADIR.

Alanında uzman olan ustalarımız ve ekibimiz sayesinde aracınıza yapılan değişim ve onarımlar ile araç ömrü uzatılır. İzmir ve ilçelerinden BMW marka ve model araçlara hizmet vermekteyiz.

BMW periyodik bakım ve onarım servisimizde verdiğimiz hizmetler şunlardır;

Hava filtresi, polen filtre değişimi, yağ filtresi, yakıt filtresi temizliği ve onarımı

Lastik bakımı, akü bakımı, ateşleme buji kontrolü,fren sistem kontrolü,klima sistem kontrolü süspansiyon kontrolü, egzoz sistem kontrolleri yapılır.

BMW Özel Servisi Backo Otomotiv’ de gerekli tespitler ile araç bakımı ve onarımı yapılarak aracınızla güvenli ve sağlıklı bir yolculuk yapmanız sağlanır.

BMW BAKIM ONARIM

Teknolojik açıdan oldukça karmaşık olan ve binlerce parçadan oluşan araçlarınızın, periyodik bakım, onarım ve hasar onarımlarına ihtiyaçları vardır.

Teknolojik açıdan oldukça karmaşık olan ve binlerce parçadan oluşan BMW araçlarınızın, periyodik bakım, onarım ve hasar onarımlarına ihtiyaçları vardır. Birçok karmaşık işlem ve bazı onarımlarda özel takım ve diagnostic textbook gerekmektedir. İleri teknoloji ile donatılmış BMW araçlarınızda ise bu ihtiyaç daha üst seviyededir. Bosch Servisi Backo Otomotiv BMW özel oto Servisi olarak, bilgi, deneyim ve en modern donanımla her türlü servis ihtiyacınızda yanınızdayız.

SERVİS, ORİJİNAL YEDEK PARÇA VE BOSCH MARKA YEDEK PARÇALARI

Klasik, sport veya modern modeli olması fark etmeden. BMW ’niz bakımı, korunması ve onarımı için en iyi hizmeti sunmak için buradayız. BMW orijinal parçaları ve bosch yedek parçaları sayesinde, orijinal otomobilinizin orijinal kalacağından emin olabilirsiniz.

BMW BAKIM PAKETİ

Teknolojik olarak ileri seviyede ekipmanlarla donatılmış olan aracınızın km olarak bakım zamanı gelmese dahi senelik olarak bakım yapılması sizin ve aracınızın güvenli açısından çok önemlidir.

AYRICALIKLI HİZMET

Ayrıcalıklı olmak istiyorsunuz. Bu yüzden BMW kullanıyorsunuz ve özel bir hizmete layıksınız. Kusursuz, profesyonel ve dinamik titiz bir hizmet. En önemlisi ise sizin ihtiyaçlarınızı eksiksiz karşılayabilmek.

BACKO OTOMOTİV HIZLI SERVİS

Toplam işçilik süresi 1.5 saati geçmeyen işlemleriniz için ayrı bir atölyede hızlı servis hizmeti vermekteyiz.

BACKO OTOMOTİV VALE HİZMETİ

Servisimize gelemediğiniz durumlarda biz gelip aracınızı bulunduğu yerden alıyor, aracınızın işlemlerini tamamlayarak istediğiniz yere ulaştırıyoruz.

UZMAN KADRO

Bizim için önemli olan müşteri memnuniyeti. Müşterilerimizin araçları ile ilgili ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda ürün ve hizmet sunmak, BMW model araçlarına düzenli periyodik bakım ve check-up hizmeti sunmak, uygun fiyat, kaliteli hizmet için uzman kadromuz ile sizleri bekliyor olacağız.

BACKO OTOMOTİV YOL YARDIM HİZMETİ

Yaşadığınız bir arıza veya kaza durumunda sizlere yardım etmek için 7/24 hizmetinizdeyiz.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?