Audi Özel Servis

Audi Özel Servisi-Backo Otomotiv

BACKO OTOMOTİV AUDI ÖZEL SERVİS, OTO TAMİR VE PERİYODİK BAKIM SERVİSİ

UYGUN FİYAT, KALİTELİ HİZMET VE PROFESYONEL EKİBİMİZLE İLE BİRLİKTE, İLK ÖNCE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ANLAYIŞINI BENİMSEMİŞ SERVİSİMİZDE AUDI MODEL ARAÇLARINIZ İÇİN DÜZENLİ PERİYODİK BAKIM VE CHECK-UP HİZMETİ VERİYORUZ.
BOSCH CAR SERVİSİ BACKO OTOMOTİV

UYGUN FİYATLAR VE KALİTELİ HİZMET İÇİN, BOSCH CAR SERVİSİ BACKO OTOMOTİV AUDI ÖZEL SERVİS

Audi marka aracınız için Bosch Car Servisi Backo Otomotiv Audi Özel Servisi olarak hizmetinizdeyiz. Tüm bakımlarının yanı sıra kaporta-boya, mekanik, elektrik ve tüm periyodik bakımları konusunda uzman kadromuz ile garantili bir şekilde yapılmaktadır.

Bosch Car Servisi Backo Otomotiv Audi Özel Servisi İzmir Çiğli Ata Sanayi Sitesinde. Tüm Audi Marka Araçlarınıza Özel Audi servisimizde hizmet vermekteyiz. Sürekli audi bakım kampanyaları ile en uygun fiyatlarda hizmet alabilirsiniz. Ayrıca Audi Yol Yardım için 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Backo Otomotiv Audi Özel Servisi – İzmir ve ilçelerinde size en yakın Audi Özel Servisi

Bosch Car Servisi Backo Otomotiv Audi Özel Servisi olarak, Audi markalı araçlarınızın Tamir ve bakım, Yedek Parça, Kaporta Boya, Mini Onarım, arıza tespitlerini bilgisayar destekli teknik alt yapımız ile güvenle gerçekleştirmekteyiz.

Bosch Car Servisi Backo Otomotiv Audi Özel Servisi, araçlarınızı son teknoloji bilgisayar sistemi ile tarar ve teşhis koyar. Sizin için hızlı, güvenli ve en ekonomik çözümler üretir.

Bosch Car Servisi Backo Otomotiv Audi Özel Servisi, İzmir Çiğli Ata Sanayi Sitesinde siz değerli müşterilerimize Audi Özel Servis ve tüm bakım hizmetlerini vermektedir.

AUDİ PERİYODİK BAKIM

SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN GÜVENLİĞİ VE KONFORU AÇISINDAN AUDİ MARKA ARAÇLARINIZIN YILDA BİR DEFA YA DA 15.000 KM DE BİR PERİYODİK BAKIMLARININ YAPILMASI GEREKMEKTEDİR. HER DURUMDA ÖNCELİĞİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ANLAYIŞINI BENİMSEMİŞ OLAN BİZLER AUDİ ÖZEL SERVİS OLARAK HİZMETİNİZDEYİZ.

BOSCH CAR SERVİSİ BACKO OTOMOTİV AUDİ ÖZEL SERVİS’TE SİZ DEĞERLİ AUDİ SAHİPLERİNİN ARACINIZ İLE İLGİLİ HER TÜRLÜ İHTİYACI KARŞILANMAKTADIR.

Alanında uzman olan ustalarımız ve ekibimiz sayesinde aracınıza yapılan değişim ve onarımlar ile araç ömrü uzatılır. İzmir ve ilçelerinden Audi marka ve model araçlara hizmet vermekteyiz.

Audi periyodik bakım ve onarım servisimizde verdiğimiz hizmetler şunlardır;

Hava filtresi, polen filtre değişimi, yağ filtresi, yakıt filtresi temizliği ve onarımı

Lastik bakımı, akü bakımı, ateşleme buji kontrolü,fren sistem kontrolü,klima sistem kontrolü süspansiyon kontrolü, egzoz sistem kontrolleri yapılır.

Bosch Car Servisi Backo Otomotiv Audi Özel servislerimizde gerekli tespitler ile araç bakımı ve onarımı yapılarak aracınızla güvenli ve sağlıklı bir yolculuk yapmanız sağlanır.

AUDİ BAKIM ONARIM

TEKNOLOJİK AÇIDAN OLDUKÇA KARMAŞIK OLAN VE BİNLERCE PARÇADAN OLUŞAN ARAÇLARINIZIN, PERİYODİK BAKIM, ONARIM VE HASAR ONARIMLARINA İHTİYAÇLARI VARDIR.

Teknolojik açıdan oldukça karmaşık olan ve binlerce parçadan oluşan audi araçlarınızın, periyodik bakım, onarım ve hasar onarımlarına ihtiyaçları vardır. Birçok karmaşık işlem ve bazı onarımlarda özel takım ve diagnostic textbook gerekmektedir. İleri teknoloji ile donatılmış audi araçlarınızda ise bu ihtiyaç daha üst seviyededir. Boscch Servisi Backo Otomotiv Audi özel oto Servisi olarak, bilgi, deneyim ve en modern donanımla her türlü servis ihtiyacınızda yanınızdayız.

SERVİS ORİJİNAL YEDEK PARÇA VE BOSCH MARKA YEDEK PARÇALARI

KLASİK, SPORT VEYA MODERN MODELİ OLMASI FARK ETMEDEN. AUDİ’NİZ BAKIMI, KORUNMASI VE ONARIMI İÇİN EN İYİ HİZMETİ SUNMAK İÇİN BURADAYIZ. ORİJİNAL YEDEK PARÇA VE BOSCH YEDEK PARÇALARI SAYESİNDE, ORİJİNAL OTOMOBİLİNİZİN ORİJİNAL KALACAĞINDAN EMİN OLABİLİRSİNİZ.

AUDİ BAKIM PAKETİ

TEKNOLOJİK OLARAK İLERİ SEVİYEDE EKİPMANLARLA DONATILMIŞ OLAN ARACINIZIN KM OLARAK BAKIM ZAMANI GELMESE DAHİ SENELİK OLARAK BAKIM YAPILMASI SİZİN VE ARACINIZIN GÜVENLİ AÇISINDAN ÇOK ÖNEMLİDİR.

AYRICALIKLI HİZMET

AYRICALIKLI OLMAK İSTİYORSUNUZ. BU YÜZDEN AUDİ KULLANIYORSUNUZ VE ÖZEL BİR HİZMETE LAYIKSINIZ. KUSURSUZ, PROFESYONEL VE DİNAMİK TİTİZ BİR HİZMET. EN ÖNEMLİSİ İSE SİZİN İHTİYAÇLARINIZI EKSİKSİZ KARŞILAYABİLMEK.

BACKO OTOMOTİV HIZLI SERVİS

TOPLAM İŞÇİLİK SÜRESİ 1.5 SAATİ GEÇMEYEN İŞLEMLERİNİZ İÇİN AYRI BİR ATÖLYEDE HIZLI SERVİS HİZMETİ VERMEKTEYİZ.

BACKO OTOMOTİV VALE HİZMETİ

SERVİSİMİZE GELEMEDİĞİNİZ DURUMLARDA BİZ GELİP ARACINIZI BULUNDUĞU YERDEN ALIYOR, ARACINIZIN İŞLEMLERİNİ TAMAMLAYARAK İSTEDİĞİNİZ YERE ULAŞTIRIYORUZ.

UZMAN KADRO

BİZİM İÇİN ÖNEMLİ OLAN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ. MÜŞTERİLERİMİZİN ARAÇLARI İLE İLGİLİ İHTİYAÇ VE İSTEKLERİ DOĞRULTUSUNDA ÜRÜN VE HİZMET SUNMAK, AUDİ MODEL ARAÇLARINA DÜZENLİ PERİYODİK BAKIM VE CHECK-UP HİZMETİ SUNMAK, UYGUN FİYAT, KALİTELİ HİZMET İÇİN UZMAN KADROMUZ İLE SİZLERİ BEKLİYOR OLACAĞIZ.

BACKO OTOMOTİV YOL YARDIM HİZMETİ

YAŞADIĞINIZ BİR ARIZA VEYA KAZA DURUMUNDA SİZLERE YARDIM ETMEK İÇİN 7/24 HİZMETİNİZDEYİZ.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?