Audi Özel Servis

Audi Özel Servisi-Backo Otomotiv Çiğli – İZMİR

AUDI ÖZEL SERVİS, OTO TAMİR VE PERİYODİK BAKIM SERVİSİ

Uygun fiyat, kaliteli hizmet ve profesyonel ekibimizle ile birlikte, ilk önce müşteri memnuniyeti anlayışını benimsemiş servisimizde AUDI model araçlarınız için düzenli periyodik bakım ve check-up hizmeti veriyoruz.
AUDI Özel Servisi Backo Otomotiv.

UYGUN FİYATLAR VE KALİTELİ HİZMET İÇİN, AUDI ÖZEL SERVİSİ BACKO OTOMOTİV

Audi marka aracınız için Audi Özel Servisi Backo Otomotiv olarak hizmetinizdeyiz. Tüm bakımlarının yanı sıra kaporta-boya, mekanik, elektrik ve tüm periyodik bakımları konusunda uzman kadromuz ile garantili bir şekilde yapılmaktadır.

Audi Özel Servisi Backo Otomotiv İzmir Çiğli Ata Sanayi Sitesinde. Tüm Audi Marka araçlarınıza servisimizde hizmet vermekteyiz. Sürekli Audi bakım kampanyaları ile en uygun fiyatlarda hizmet alabilirsiniz. Ayrıca Audi Yol Yardım için 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Audi Özel Servisi Backo Otomotiv– İzmir ve ilçelerinde size en yakın Audi Özel Servisi

Audi Özel Servisi Backo Otomotiv olarak, Audi markalı araçlarınızın Tamir ve bakım, Yedek Parça, Kaporta Boya, Mini Onarım, arıza tespitlerini bilgisayar destekli teknik alt yapımız ile güvenle gerçekleştirmekteyiz.

Audi Özel Servisi Backo Otomotiv, araçlarınızı son teknoloji bilgisayar sistemi ile tarar ve teşhis koyar. Sizin için hızlı, güvenli ve en ekonomik çözümler üretir.

Audi Özel Servisi Backo Otomotiv, İzmir Çiğli Ata Sanayi Sitesinde siz değerli müşterilerimize Audi Özel Servis ve tüm bakım hizmetlerini vermektedir.

AUDI PERİYODİK BAKIM

Siz değerli müşterilerimizin güvenliği ve konforu açısından Audi marka araçlarınızın yılda bir defa ya da 15.000 km de bir periyodik bakımlarının yapılması gerekmektedir. Her durumda önceliği müşteri memnuniyeti anlayışını benimsemiş olan bizler Audi özel servis olarak hizmetinizdeyiz.

AUDI ÖZEL SERVİSİ BACKO OTOMOTİV SİZ DEĞERLİ AUDİ SAHİPLERİNİN ARACINIZ İLE İLGİLİ HER TÜRLÜ İHTİYACI KARŞILANMAKTADIR.

Alanında uzman olan ustalarımız ve ekibimiz sayesinde aracınıza yapılan değişim ve onarımlar ile araç ömrü uzatılır. İzmir ve ilçelerinden Audi marka ve model araçlara hizmet vermekteyiz.

Audi periyodik bakım ve onarım servisimizde verdiğimiz hizmetler şunlardır;

Hava filtresi, polen filtre değişimi, yağ filtresi, yakıt filtresi temizliği ve onarımı

Lastik bakımı, akü bakımı, ateşleme buji kontrolü,fren sistem kontrolü,klima sistem kontrolü süspansiyon kontrolü, egzoz sistem kontrolleri yapılır.

Audi Özel Servisimizde gerekli tespitler ile araç bakımı ve onarımı yapılarak aracınızla güvenli ve sağlıklı bir yolculuk yapmanız sağlanır.

AUDI BAKIM ONARIM

Teknolojik açıdan oldukça karmaşık olan ve binlerce parçadan oluşan Audi araçlarınızın, periyodik bakım, onarım ve hasar onarımlarına ihtiyaçları vardır. Birçok karmaşık işlem ve bazı onarımlarda özel takım ve diagnostic textbook gerekmektedir. İleri teknoloji ile donatılmış Audi araçlarınızda ise bu ihtiyaç daha üst seviyededir. Audi Özel Servis Backo Otomotiv olarak bilgi, deneyim ve en modern donanımla her türlü servis ihtiyacınızda yanınızdayız.

SERVİS ORİJİNAL YEDEK PARÇA VE BOSCH MARKA YEDEK PARÇALARI

Klasik, sport veya modern modeli olması fark etmeden. Audi’ niz bakımı, korunması ve onarımı için en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Orijinal yedek parça ve Bosch yedek parçaları sayesinde, orijinal otomobilinizin orijinal kalacağından emin olabilirsiniz.

AUDI BAKIM PAKETİ

Teknolojik olarak ileri seviyede ekipmanlarla donatılmış olan aracınızın km olarak bakım zamanı gelmese dahi senelik olarak bakım yapılması sizin ve aracınızın güvenli açısından çok önemlidir.

AYRICALIKLI HİZMET

Ayrıcalıklı olmak istiyorsunuz. Bu yüzden Audi kullanıyorsunuz ve özel bir hizmete layıksınız. Kusursuz, profesyonel ve dinamik titiz bir hizmet. En önemlisi ise sizin ihtiyaçlarınızı eksiksiz karşılayabilmek.

BACKO OTOMOTİV HIZLI SERVİS

Toplam işçilik süresi 1.5 saati geçmeyen işlemleriniz için ayrı bir atölyede hızlı servis hizmeti vermekteyiz.

BACKO OTOMOTİV VALE HİZMETİ

Servisimize gelemediğiniz durumlarda biz gelip aracınızı bulunduğu yerden alıyor, aracınızın işlemlerini tamamlayarak istediğiniz yere ulaştırıyoruz.

UZMAN KADRO

Bizim için önemli olan müşteri memnuniyeti. Müşterilerimizin araçları ile ilgili ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda ürün ve hizmet sunmak, Audi model araçlarına düzenli periyodik bakım ve check-up hizmeti sunmak, uygun fiyat, kaliteli hizmet için uzman kadromuz ile sizleri bekliyor olacağız.

BACKO OTOMOTİV YOL YARDIM HİZMETİ

YAŞADIĞINIZ BİR ARIZA VEYA KAZA DURUMUNDA SİZLERE YARDIM ETMEK İÇİN 7/24 HİZMETİNİZDEYİZ.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?