Hakkımızda

Backo Otomotiv Bosch Car Service,

Çiğli Ata Sanayi Sitesinde hizmet veren firmamız 1967 yılında Kamuran Oto olarak çıktığı bu yolda 2004 yılında Backo Otomotiv Ltd. Şti. şirketi olarak 30 yıllık yedek parça ve servis tecrübesi ile kurulmuştur.

Tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için her gün kendini geliştiren profesyonel ekip ve çalışanlar ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için buradayız.

Backo Otomotiv olarak konusunda deneyimli çalışanlarımız ve günümüzün şartlarına uygun en son teknolojik ekipmanlarımız ile TSE standartlarına uygun en iyi servis ve bakım hizmetlerini vermekteyiz.

Servisimiz, geniş yedek parça stoğu ile aracınız için gerekli parçaların tedarik edilmesinde size hiç bir sorun yaşatmayacak ve gerçekleşebilecek zaman kaybını en aza indirecektir.

Backo Otomotiv olarak, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için bilgi birikimimizi sürekli güncel tutmaktayız. Sizi Dinliyoruz sayfamızdan bizimle ilgili eleştiri ve yorumlarınızı bize yazabilirsiniz.

Ayrıca Backo Otomotiv olarak siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz. Araçlarınızı dilediğiniz yerden alıp, servisimizdeki işlemlerin bitiminden sonra dilediğiniz yere teslim ederek size vakit kazandırabiliriz.

Üstün kalite

Üstün kalite

Üretici garantisi kapsamında kayıp olmaz: Tüm onarım ve bakım çalışmalarını üretici teknik özelliklerine göre yaparız, bu sayede araç tam garanti kapsamını korur.
Profesyonel çalışma: Tüm çalışanlarımız tamamıyla uzmandır. Daima en yeni ekipmanları kullanırız.
Eşdeğer yedek parçalar: Aracınızın değerini koruması için sadece orijinal parçalar veya en yüksek kalitede yedek parçalar kullanırız.
Dürüstlük: Aracınıza iyi bakarız. Ayrıca servislerimiz geçerli güvenlik ve çevre standartlarına daima uyarlar.


Dürüst ve Ekonomik

Bosch Car Service

Uzman çalışma, şeffaf fiyatlar: Sizi arızayla ilgili yapılacak tüm çalışmalar ve süre hakkında araç kabul sırasında bilgilendiriyoruz. Böylece başlangıçtan itibaren her şeyin maliyetini tam olarak öğrenebiliyorsunuz.
Onarımda adil yaklaşım: Yalnızca gerçekten gereken onarımları yaparız.
Her şey kontrolünüz altında: Ekstra bir çalışma yapmadan önce size daima danışırız.
Kendiniz görün: Aracınızı teslim almaya geldiğinizde görmek isteyebileceğinizi düşünerek aracınızdan çıkarılan parçaları saklarız.

Geniş tabanlı ve kapsamlı

Oto Servis

Bir aracın ihtiyacı olan her şey: Aracınızın ihtiyacı olan tüm hizmetleri sağlarız. Araç ile ilgili her konuda uzman tavsiye sunarız.
Zamandan tasarruf: Aracınızı kısa süre önceden bildirerek getirebilirsiniz, biz de fazla beklememenizi sağlamak için en kısa sürede onarımları yaparız.


Saygın ve güvenilir

Saygın ve güvenilir

Gecikme olmaz: Daima söz verdiğimiz teslim tarihlerine uyarız.
Güvenilirlik: Yaptığımız sözleşmelere sonuna kadar uyarız.
Kalite ve nihai inceleme: Aracınızı size iade etmeden önce aracınızda test sürüşü yaparız.
Profesyonel teslim: Servis danışmanımız, aracınızı teslim almaya geldiğinizde yapılan çalışmaları ve faturayı size açıklayacaktır.


Kişiye özel ve işine bağlı

Kişiye özel ve işine bağlı Oto Servis

Kişisel hizmet: Söylediklerinizi dinler ve daima aracınızla ilgili her konuda tavsiye vermekten memnuniyet duyarız.
İşine tam bağlı: Siz ve aracınız için elimizden gelenin en iyisini yaparız. En sıra dışı sorunlarda bile doğru çözümü bulacağımıza güvenebilirsiniz.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?